FNHlogga_liten_hoger-2.png
 
Välkommen Styrelse Kalendarium Hingstar Ston Stoinventering Resultat Avelskommitté Körkommitté Medlemsblad Bildgalleri Medlemskap

Styrelse

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor eller om du vill vara med i någon av våra kommittéer där finns plats för fler !

 

2018

Ordförande, medlemsansvarig                                                                                               

Hans Svensson                                                                                           
Ladulöpen 11, 514 92 Uddebo                                                                    

0325-763 79 | 070-337 61 14 | ladulopen@gmail.com

 

Vice ordförande, körkursansvarig                                             

Tomas Ståhl

Svedjorna 1, 51495 Grimsås

0325-74038; 070-5185894; tomas.st@telia.com


Kassör, stoinventeringsansvarig, körkursansvarig, hemsideansvarig

Ann-Christine Andersson

Bjättlunda Storegården 120, 52392 Timmele

070-5630646 | anki.bjettlunda@telia.com


Sekreterare, hemsideansvarig

Katarina Ferbeek
Romsås 154, 523 98 Hökerum
0321-152 010 | 0703-31 08 94 | katarina.ferbeek@gmail.com`


Ledamöter 

Katrin Johansson
Ryasjö Sjölöcka, 512 91 Sexdrega
070-423 49 76 |  ka.jo.80@hotmail.com


Annika Pettersson, hemsideansvarig

Torstad 45, 517 93 Töllsjö

0703-95 59 82 |  annikap_ap@hotmail.com

 

Petra Olsson 

Alvägen 3, 52361 Gällstad

073-3649388

 

Suppleanter

Ingela Törnqvist, SISU-ansvarig

Boråsvaägen 7, 51650 Aplared

070-4711441 ∣ nordsvenskar@hotmail.com

 

Anna Elsius, ungdomsansvarig

Ryda Häljesgården 2, 51199 Sätila

anna.elsius@gardajohan.se

 

 

 

Du kan göra eventuella inbetalningar till vårt distrikt antingen till vårt bankgiro eller via swish:

Bankgiro: 826-9144 

Swish: 1234123782

 

 

 

Avelskommitté:

Ingela Törnqvist, Annika Larsson, Annika Pettersson, Katrin Johansson, Rosmarie Eriksson, Marie-Ann Frödin, Pernilla Kling

 

Körkommitté: Sven-Håkan Larsson, Rebecka Gustavsson, Stina Tyrén, Annika Johansson, Ann-Christine Andersson, Tomas Ståhl

 

Ungdomskommitté:  Anna Elsius, Annika Johansson, Rebecka Gustavsson

 

Valberedningen: Annika Johansson och Christin Jansson suppleanter:Rebecka Gustavsson och Anette Backman

 

Revisorer: Bertil Johansson och Sven-Håkan Larsson suppleanter: Kristina Johansson och Anna-Carin Englund

 

 


Copyright: 2015 - 2020 All rights reserved